Junior účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Junior účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: info@dkvita.cz
Název pozice: JUNIOR ÚČETNÍ
Náplň práce:
samostatné zpracování účetních dat
kontrola a účtování primárních dokladů a kontrola jejich správnosti
odpovědnost za svěřenou oblast účetnictví, spolupráce s ostatními členy týmu
participace na roční účetní závěrce a dokladových inventurách
postupné seznámení s obsahem, organizací a řízením účetních agend ve výrobní a obchodní firmě se záměrem stát se samostatným členem účetního týmu
Požadujeme:
SŠ vzdělání ekonomického směru
praxi v účetní oblasti min. 1 roky velkou výhodou
znalost finančního účetnictví (systém právní úpravy účetnictví v ČR), daňové legislativy (především DPPO, DPH)
uživatelskou znalost MS Office
odolnost vůči stresu, analytické a logické myšlení
ochotu učit se stále novým věcem i formou samostudia
čistý trestní rejstřík
znalost softwaru POHODA výhodou, není podmínkou
Nabízíme:
práci v zázemí stabilní společnosti
pracovní poměr na plný úvazek, možnost i zkráceného úvazku
příjemné pracovní prostředí
místo výkonu práce: Brno
nástup možný ihned
po zapracování možnost částečně home office
Volné místo junior účetní pro lokalitu Brno.