Česká spořitelna, a.s.

Pokladník

Odeslat

Pracovní náplň
NÁPLŇ PRÁCE: možnost začít budovat svou kariér v bankovnictví, kontakt s klienty a pomoc s jejich peněžními transakcemi, učení se ve finanční problematice a následně dát dobrou radu, která pomůže našim klientům šetřit čas i peníze
POŽADAVKY: smysl pro zodpovědnost - finance našich klientů jsou na prvním místě, schopnost zvládat různorodé situace s úsměvem, preciznost - když jde o peníze a navíc vás zajímají i potřeby klientů, férovost a slušnost
NABÍZÍME: 25 dnů dovolené, 5 dnů zdrav. volna, 2 dny na charitu, plně hrazené stravenky 95 Kč/den, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek do kafeterie, zvýhodněné podmínky na bankovních produktech
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Volné místo pokladník pro lokalitu Moravská Třebová.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pokladník

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Ekonomika a finance, Marketing, reklama a PR, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Česká spořitelna, a.s.
Ulice: nám. T. G. Masaryka 119
Město: Moravská Třebová
PSČ: 571 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Pavla Kosková
E-mail: pakoskova@csas.cz
Telefon: +420 703 454 354

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČESKÁ SPOŘITELNA a.s.