Pracovník v sociálních službách v terénu

  • Otrokovice

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách v terénu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE :
přímá obslužná péče klientů v Otrokovicích a blízkém okolí
pomoc při osobní hygieně a oblékání klientů, podpora soběstačnosti, manipulaci s přístroji, pomůckami, prádlem
zajišťování nákupů, úklidů, komplexní péče o domácnost
přeprava klientů z vlastních domácností do denního stacionáře nebo střediska osobní hygieny
doprovod při přepravě k lékaři
rozvoz obědů klientům Otrokovic, vydávání stravy, pomoc při zajišťování stravy
sledování potřeb klientů a vedení individuálních záznamů o průběhu sociální služby (tzv. klíčový pracovník v sociálních službách)
pomoc při naplňování osobních cílů klienta
odpovídá za řádný provoz a běžnou údržbu vozidla vč. dokladů pro vyúčtování
bezpečně zajišťuje potřebnou manipulaci s klienty i mimo motorové vozidlo (na invalidní vozík, pomoc při koupeli atd.)

Požadavky:
Komunikační, empatický a má kladný vztah k lidem
Lidský ve vztahu k náročným životním situacím klientů služeb
Má rád pohyb, aktivní životní styl a uvítá práci v prostředí města Otrokovice
Odpovědný, samostatný a má profesionální přístup k práci
Pružný v reakci na podnět klienta a umí se sám rozhodnout
Ochotný se vzdělávat a pracovat na sobě
Schopný samostatné i týmové práce
ŘP sk. B - aktivní
Zaměstnanecké výhody4): Silné a stabilní zázemí příspěvkové organizace
Zajímavá práce, která nikdy nebude stereotypem

Nabízíme:
25 dnů dovolené, sick days
Stravování v budově zaměstnavatele
Příspěvek na stravování a další benefity v rámci FKSP
Odměny
Spokojenost a úsměv klienta a jeho blízkých
Možnost dalšího vzdělávání v oboru, školení, stáží
Pevná