EKONOM/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( EKONOM/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
- evidence došlých faktur, fakturace
- zabezpečení platebního styku
- analýza a komplexní zpracování saldokont
- účtování bankovních výpisů
- spolupráce auditory
- provádění měsíčních a ročních závěrek
- příprava měsíčních hlášení pro skupinu, koordinace se společnostmi ve skupině
Požadavky na uchazeče:
- 3 roky praxe na obdobné pozici podmínkou
- pokročilá znalost MS Office podmínkou
- znalost SAP podmínkou
- pokročilá znalost anglického jazyka – slovem i písmem podmínkou
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
Nabízíme:
- nástup ihned
- zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- stravenky 80,- Kč/den
- možnost čerpání benefitů v rámci sociálního fondu
- 5 týdnů dovolené
- jazykové vzdělávání
- pružná pracovní doba
Životopisy prosím zasílejte na adresu: pavla.mikezova@matador-czech.cz
Volné místo ekonom/ka pro lokalitu Liberec.