Maso - Třebovle s.r.o.

prodavačka řeznictví Sázava

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Sázava
Nabízíme : práci v ryze české firmě, prostředí moderně vybaveno, každá odpracovaná minuta vzhledem k elektronické docházce zaplacena, práce o víkendech pouze v sobotu do 12 hodin dle naplánovaných směn, každá odpracovaná sobotní směna příplatek ve výši 150 kč.
Požadujeme: práce v oboru vítána, slušné vystupování k zákazníkům, ohleduplnost ke kolegům na pracovišti, dodržování hygienických pravidel
Stravné 100 Kč/směna, obratové bonusy, bankovní a telefonní výhody.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky 7-17 hod.
Volné místo prodavačka řeznictví sázava pro lokalitu Sázava.

Nabízíme
Nástup možný od: 27. 08. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: prodavačka řeznictví Sázava

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Maso - Třebovle s.r.o.
Ulice: Sklářská 333
Město: Sázava
PSČ: 285 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radek Štěpnička
E-mail: info@maso-trebovle.cz
Telefon: +420 603 260 367

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Maso - Třebovle s.r.o.