Prodavačka sportovního oblečení

Pracovní místo ( Prodavačka sportovního oblečení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRODAVAČKA SPORTOVNÍHO OBLEČENÍ - vyuč., trestní bezúhonnost, spolehlivost, práce s penězi, příjemné vystupování, nástup možný ihned
Mzda: 15000 - 20000,-Kč + prémie z prodeje
Volné místo prodavačka sportovního oblečení pro lokalitu Trutnov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRODAVAČ/KA MASA A UZENIN Požadujeme: - Vzdělání střední odborné s výučním listem - Požadovány jsou obchodní dovednosti - Vítány jsou zkušenosti s prodejem masa a masných výrobků - Vstřícnost a ochota k zákazníkům - Svědomitost a zodpovědnost - Požadujeme zdravotní průkaz ...
PROMINENT CZ s.r.o. Liberec, Inzerováno včera

Prodavač/ka Místo výkonu práce: Interpark Broumov - Travel Free Shop - Broumov 115, 348 15 Spec. požadavky: základní znalost německého jazyka, příjemné vystupování Pracovní doba: 9:00 - 21:00,(krátký dlouhý týden) Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Broumov.
INTERPARK Broumov s.r.o. Broumov, Inzerováno včera

PRODAVAČ/-KA PRODAVAČ/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: zodpovědnost, bezúhonnost - práci s hotovostí - Nabízíme: příspěvek na stravování, zvláštní peněžité odměny - V případě zájmu kontaktujte: Myšák Jan, tel.: 775 985 148, e-mail: ...
Dobroty od Myšáka s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno včera