Prodavačka sportovního oblečení

Pracovní místo ( Prodavačka sportovního oblečení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRODAVAČKA SPORTOVNÍHO OBLEČENÍ - vyuč., trestní bezúhonnost, spolehlivost, práce s penězi, příjemné vystupování, nástup možný ihned
Mzda: 15000 - 20000,-Kč + prémie z prodeje
Volné místo prodavačka sportovního oblečení pro lokalitu Trutnov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

OBCHODNÍK/-ICE OBCHODNÍK/-CE, REKLAMAČNÍ TECHNIK/-ČKA, SKLADNÍK/-CE - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: aktivní prodej zboží a služeb zákazníkům; pravidelné vzdělávání o kompletním portfoliu; reklamace příjem a výdej zboží, komunikace se ...
T.S.BOHEMIA a.s. Hradec Králové, Inzerováno včera

PRODAVAČ/KA V DROGÉRII PRODAVAČ/KA V DROGÉRII Kontakt: pí Fialová, tel.: 607 831 234 (8:00 - 16:00) Požadujeme výpis z rejstříku trestu, nutná praxe v obchodě. Volné místo prodavač/ka v drogérii pro lokalitu Dalovice.
Petr Fiala - velkoobchod s drogérií s.r.o. Dalovice, Inzerováno včera

PRODAVAČ/KA SPOJOVACÍHO MATERIÁLU PRODAVAČ/KA SPOJOVACÍHO MATERIÁLU - PP na dobu určitou 1 rok, při spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou, pracovní týden 7 hod - 15 hod, další týden 9 hod - 17 hod, nástup 1.1.2019 - Požadujeme : SŠ vzdělání nebo vyučen, dobrou znalost práce ...
VRABEC a VRABEC s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno včera