Prodavačka sportovního oblečení

Pracovní místo ( Prodavačka sportovního oblečení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRODAVAČKA SPORTOVNÍHO OBLEČENÍ - vyuč., trestní bezúhonnost, spolehlivost, práce s penězi, příjemné vystupování, nástup možný ihned
Mzda: 15000 - 20000,-Kč + prémie z prodeje
Volné místo prodavačka sportovního oblečení pro lokalitu Trutnov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRODAVAČ/-KA Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky. Náplň práce: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny. Požadavky: příjemné ...
ZEMAN maso - uzeniny, a.s. Česká Skalice, Inzerováno včera

PRODAVAČ/KA Požadavky: dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, časová flexibilita náplň práce - doplňování a prodej zboží, úklid Plat: 17000 - 22000,- Kč a výše dle dosahované tržby Příspěvek na ...
JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka Harrachov, Inzerováno před 2 dny

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ STAVEBNIN Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Náchodsko, Jaroměřsko. Obchodní zástupce/-kyně stavebnin - odpovídá za zvýšení objemu prodeje společnosti stávajícím a novým zákazníkům ve svěřené oblasti (plnění ...
STAMONT CZ s.r.o. Náchod, Inzerováno před 3 dny