Prodavačka sportovního oblečení

Pracovní místo ( Prodavačka sportovního oblečení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRODAVAČKA SPORTOVNÍHO OBLEČENÍ - vyuč., trestní bezúhonnost, spolehlivost, práce s penězi, příjemné vystupování, nástup možný ihned
Mzda: 15000 - 20000,-Kč + prémie z prodeje
Volné místo prodavačka sportovního oblečení pro lokalitu Trutnov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač/ka Pracovní náplň: • obsluha zákazníků • doplňování zboží na prodejně • práce na pokladně • kontrola záruční lhůty a správnosti cen • další práce, související s chodem maloobchodní prodejny Požadujeme: • spolehlivost • chuť pracovat ...
H R U Š K A , spol. s r.o. Lochenice, Inzerováno před 2 dny

PRODAVAČ/-KA PRODAVAČ/-KA - Firemní den se koná 18.1.2019 v 10:00 hod na Úřadu práce v Hradci Králové, Wonkova 1142/1, číslo dveří B204 - PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody - Náplň práce: , obsluhovat pokladnu, komunikovat se zákazníky, přijímat a doplňovat ...
JPServis, a.s. Hradec Králové, Inzerováno před 2 dny

PRODAVAČ/-KA Zaměstnavatel hledá pracovníka/-ici do podnikové prodejny v Dolanech - prodej masa a masných výrobků. Pracovní poměr na dobu určitou, zkrácený pracovní úvazek na 20 hod. týdně. Pracovní doba Po-Pá v rozmezí od 07:00 hod. do 16:00 hod., volné ...
SKALIČAN a.s. Dolany, Inzerováno před 2 dny