eRZET STEEL s.r.o.

seřizovači a obsluha obráběcích strojů

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Počerady 61, výškov 440 01
ŘP skupina B, flexibilita, ochota učit se nové věci
zvláštní prémie, příspěvek na dopravu, ubytování
kontakt pondělí až pátek od 6,00 do 14,00 hod na č. 604788484, email: sifalda@erzetsteel.com
Volné místo seřizovači a obsluha obráběcích strojů pro lokalitu Výškov.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: seřizovači a obsluha obráběcích strojů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: eRZET STEEL s.r.o.
Ulice: 61
Město: Výškov
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Šifalda
E-mail: sifalda@erzetsteel.com
Telefon: +420 604 788 484

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: eRZET STEEL s.r.o.