obsluha čerpací stanice

Pracovní místo ( obsluha čerpací stanice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
zaměstnavatel Jiří Pokorný - místo výkonu práce: ROBIN OIL Chlumčany
12 hodinové směny - denní/noční, není zajištěn svoz
placené přesčasy, svátky, příplatky dle zákona
příjemné obchodní vystupování
kontakt: tel. 724980583, email: pokornyatln.cz
Volné místo obsluha čerpací stanice pro lokalitu Louny.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Technický pracovník/ce - obsluha čistícího stroje, ekologická automyčka Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) - ochota učit se novým věcem - samostatnost, pečlivost Nabízíme: - pracovní telefon Základní mzda 26.000 Kč + bonusy (provize z každé zakázky až do výše 10.000 Kč). Volné místo technický ...
Prodeal, s.r.o. Kladno, Inzerováno dnes

OBSLUHA BETONÁRNY - MÍCHAČ OBSLUHA BETONÁRNY - MÍCHAČ POŽADUJEME : - min. 2 roky praxe v oboru - manuální zručnost - spolehlivost, flexibilita - pečlivost, samostatnost a zodpovědnost - dobrý zdravotní stav - řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz řidiče výhodou HLÁSIT SE: ...
HERKUL a.s. Obrnice, Inzerováno dnes

OBSLUHA AUTOČERPADLA - ČERPADLA BETONOVÝCH SMĚSÍ OBSLUHA AUTOČERPADLA - ČERPADLA BETONOVÝCH SMĚSÍ POŽADUJEME: - řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz (karta řidiče nutná) - strojnický průkaz - čerpání betonu - min. rok praxe v oboru - spolehlivost, pečlivost, samostatnost, ...