ALIMPEX - Louny spol. s r.o.

Řidič nákladního vozu - rozvozce zboží

Odeslat

Pracovní náplň
výkon práce: Louny - sever Čech
Jedná se o rozvoz chlazených i nechlazených potravin v oblasti převážně na severu Čech. Rozvoz probíhá pouze v pracovní dny od pondělí do pátku. Rozvoz zajišťujeme chladícími nákladními vozidly s nosností nad 3,5t - oprávnění skupiny C a profesní průkaz. Důležitá je pracovitost - fyzicky náročná práce. Dále pečlivost - práce s širokým sortimentem zboží, s doklady k němu a v neposlední řadě příjemné vystupování. Vše potřebné naučíme a Vás řádně zaškolíme včetně rozvozních linek.
cestovní náhrady
kontakt: tel.: 731128419 v pracovní dny od 8,00 do 13,00 hod, e-mail: rousar.allouny@alimpex.cz
Volné místo řidič nákladního vozu - rozvozce zboží pro lokalitu Černčice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič nákladního vozu - rozvozce zboží

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: ALIMPEX - Louny spol. s r.o.
Ulice: Husova 434
Město: Černčice
PSČ: 439 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dominik Roušar
E-mail: rousar.allouny@alimpex.cz
Telefon: +420 731 128 419

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ALIMPEX - Louny spol. s r.o.