OBCHODNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OBCHODNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

-PP na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, nástup možný ihned nebo dle dohody
-Náplň práce: prodej zboží přes e-shop www.tntrade.cz i v maloobchodě, péče o zákazníky, práce na PC ve firemním systému I6 (objednávky, fakturace, sklady, reklamace atd.)
-Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, znalost práce na PC, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, příjemné vystupování a komunikace, trestní bezúhonnost. Výhodou znalost AJ, řidičský průkaz sk. B, orientace v oblasti IT.
-Nabízíme: práci v příjemném prostředí stabilní české firmy v sympatickém malém kolektivu spolupracovníků. Dobré platové podmínky, příspěvek na stravování a penzijní nebo životní pojištění, dále příspěvek na rekreaci či wellness, sportovní a kulturní akce, vzdělávání, sportovní aktivity, využití léčebných procedur atp.
Možnost seberealizace a prosazení vlastních nápadů, sebevzdělávání a získání cenných zkušeností z praxe.
Pozice je vhodná pro absolventy/-ky.
V případě zájmu zašlete životopis na petra@tntrade.cz
Volné místo obchodník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.