Asistentka

Pracovní místo ( Asistentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Dr. E. Beneše 61, Bruntál
Samostatnost, pracovitost, flexibilita, znalost AJ - výhodou, komunikativnost, znalost PL, reprezentativní vystupování
Hlásit se na e - mail michalatkrizanic.cz
Z : 27.8.2018
Volné místo asistentka pro lokalitu Bruntál.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

DĚLNÍK/NICE VÝROBY Místo výkonu práce: Červená Voda č.p. 354, 561 61 Červená Voda 1 Požadujeme: - manuální zručnost, pečlivost - zodpovědnost za odváděnou práci - loajalitu a ochotu učit se novým věcem Nabízíme: - práci v jednosměnném provozu - prostředí dynamicky se ...
Roltechnik s.r.o. Červená Voda, Inzerováno před 6 dny

Zdravotní sestry, zdravotničtí asistenti Z:23.1.2019.A:17.4.2019. Místo výkonu práce Studénka. Předpoklady: Úcta k člověku, schopnost empatie, psychická vyrovnanost, schopnost týmové spolupráce, ochota učit se novým věcem. Požadujeme: Úplné odborné vzdělání v oboru všeobecná zdravotní ...
Charita Studénka Studénka, Inzerováno před 7 dny

Koordinátor/ka osobní asistence Nový Jičín (vedoucí zařízení sociálních služeb) z: 15.4.2019 VOŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru nebo obdobného zaměření. Dobré znalosti pracovně právní problematiky (zákoník práce, předpisy BOZP, apod.) Výhodou je orientace v legislativě týkající se osob se zdravotním postižením, v řešení ...
Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. Nový Jičín, Inzerováno déle jak týden