Garant prodeje

  • Bruntál

Pracovní místo ( Garant prodeje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46c
POŽADAVKY:
- VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- praxe ze zahraničního obchodu výhodou
- AJ slovem i písmem na pokročilé úrovni, další jazyk vítán
- flexibilita, pečlivost, komunikativnost

NÁPLŇ PRÁCE:
- daily business se stávající klientelou v anglickém jazyce
- marketingová činnost

DRUH PRACOVNÍHO POMĚRU:
- na dobu neurčitou s 3-měsíční zkušební dobou
- plný pracovní úvazek

NABÍZÍME:
- práci v perspektivní společnosti, vyvážející do více než 80 zemí světa
- možnost odborného růstu
- mzda od 25 tis. Kč + bonus
- firemní benefity: měsíční motivační odměny, roční prémie, odměny při pracovních jubileích, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, odměny nejlepším pracovníkům, 5 týdnů dovolené, a jiné

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP:
- ihned nebo po dohodě
Zaměstnanecké výhody : měsíční motivační odměna, roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a jiné.
Hlásit se na e - mail : monika.miklikova@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 312 / Po - Pá vždy od 7.30 do 14.30 hodin /.
Z : 27.8.2018
Volné místo garant prodeje pro lokalitu Bruntál.