KUCHAŘ -KA

Pracovní místo ( KUCHAŘ -KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Kuzník Pavel tel.: 777 748 762
Praxe v oboru, samostatnost, příjemné vystupování.
Pracovní doba: krátký/dlouhý týden, pracoviště: Hotel Sonáta, Hradec nad Moravicí, nástup ihned.
Volné místo kuchař -ka pro lokalitu Hradec nad Moravicí.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Kuchař/ka, šéfkuchař/ka KUCHAŘ/KA, ŠÉFKUCHAŘ/KA Nástup možný ihned Požadavky: vyučení v oboru nebo praxe v oboru výhodou - není podmínkou, nevyučené zaučíme. Vhodné i pro absolventy Náplň práce: příprava pizzy, těstovin a salátů Nabízíme: strava, prémie, příspěvek na ...
Miroslav Ježák Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

Kuchaři, pekaři Požadavky: chuť do práce a učit se novým věcem Vyučení - není podmínkou Praxe - není podmínkou Způsob kontaktu: pouze telefonicky. Volné místo kuchaři, pekaři pro lokalitu Karviná.
Radomír Siwiec Karviná, Inzerováno včera

kuchaři - italská kuchyně vzdělání: vyučení nebo zaučení s praxí (italská kuchyně - pizza); práce vhodná také pro absolventy vyučené v oboru, (možnost svozu se zaměstnanci provozovny dojíždějící z Karviné autem) Způsob kontaktu: hlásit se telefonicky a dohodnout ...
DORONTINA s.r.o. Český Těšín, Inzerováno včera