Dojič/ka

  • Všechovice

Pracovní místo ( Dojič/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED. Pracovní doba: ranní směna 4.00 - 11.00 hod, odpolední směna 16.00 - 23.00 hod., dle rozpisu směn.

Náplň práce:
Práce v živočišné výrobě. Dojení a ošetřování skotu.

Požadavky:
Kladný vztah ke zvířatům. Fyzickou zdatnost a odolnost. Samostatnost a zodpovědnost. Výhodou je vzdělání SŠ zemědělské nebo praxe na obdobné pozici (není podmínkou).

Nabízíme:
Zajímavou práci se zvířaty. Mzdové ohodnocení s možností příplatků, odměny, stravenky a firemní akce. Jistotu stabilní české společnosti.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Martin Krůpa:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: martin.krupa@renofarmy.cz;
- telefonicky (po - Pá 07,00 - 15,00hod.) na čísle 773 330 414;
- osobně (Po - Pá 07,00 - 10,00hod.) na adrese: Farma Všechovice, Záhoran, a.s., Všechovice č.p. 50, 753 53 Všechovice
Volné místo dojič/ka pro lokalitu Všechovice.