PRODAVAČ A POKLADNÍ

Pracovní místo ( PRODAVAČ A POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
prodej a skladování zboží, obsluha pokladny
zaměstnanecké výhody: stravenky
první kontakt: e-mailem, osobně, telefonicky 7,30-16,30 hod. v pracovní dny
Volné místo prodavač a pokladní pro lokalitu Velká Bíteš.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač,- ka klíčařství Náplň práce: obsluha zákazníků, prodej, výroba klíčů, příjem a objednání zboží, fakturace, práce s penězi, vedení pokladny, úklid prodejny. Požadujeme: SOU, SŠ, komunikativnost, samostatnost, příjemné vystupování, zodpovědný a pozitivní přístup k ...
Točík Pelhřimov s.r.o. Pelhřimov, Inzerováno včera

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu. Náplň práce: pokládání zateplovacího polystyrenu, vyrovnání podkladu, natahování do barvy. Životopisy posílejte na uvedený e-mail. Místo výkonu práce: okres Kutná Hora, okres Pardubice, ...
Realitní a stavební společnost s.r.o. Čáslav, Inzerováno včera

Obsluha čerpací stanice Zařazení: pokladní, prodavač, pekař, chemie a potravinářství, prodej a obchod, služby. Nabízíme: práce na nově zrekonstruované čerpací stanici, benefity formou slevy na palivo, odborné zaškolení, vstřícnost vedoucích zaměstnanců, osobní ...
TG Team s.r.o. Humpolec, Inzerováno včera