SPECIALISTA PROCESU SVAŘOVÁNÍ

  • Písek

Pracovní místo ( SPECIALISTA PROCESU SVAŘOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME :
SŠ/VŠ vzdělání technické strojní (technologie svařování)
Znalost procesu svařování / řezání
Praxe v oboru min. 2roky
Zkušenosti s robotizací ve svařování - výhodou
Dobrá znalost AJ - nutná, popř.FJ (výhodou)
MS Office (Excel, Outlook)
Ř.p. sk.B
NÁPLŇ PRÁCE :
Zavádění nových výrobních prostředků do provozu pro závody s.n.o.p. v ČR
Spolupráce při jejich schvalování
Spolupráce při výběru dodavatelů výrobních prostředků
Návrhy inovací výrobních prostředků
Schvalování výrobních procesů včetně časových norem
Optimalizace procesu svařování a procesních parametrů
NABÍZÍME:
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 23 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Profesní a mzdový růst, možnost externích školení
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
13. mzda
Docházkový benefit - 16 000Kč ročně
Odměna za podíl na HV až 2 100Kč měsíčně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně
Stravování přímo v závodě (20-30Kč menu)
Volné místo specialista procesu svařování pro lokalitu Písek.