Europe Huajie Development s.r.o.

Hlavní účetní

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRAHA / KONTAKT PROVOTNÍ E-MAILEM : Sari Shang, e-mail: info@eurohj.cn
Náplň práce:
. Kompletace účetních a daňových dokladů,
. Začlenění účetní závěrky každé pobočky za účelem provedení celkového účetnictví
. Účinně komunikovat s místními daňovými úřady a účetní firmou
. Generování účetních výkazů, rozvah, fakturace, daňových přiznání, nároků na dovoz a vývoz atd.
. Účast na tvorbě ročního rozpočtu společnosti a konečné účetní závěrky auditu
. Dokončení dalších úkolů dle pokynů nadřízeného
Požadavky:
. Anglický jazyk na úrovni komunikace
. Výhodou alespoň 6leté zkušenosti v oblasti účetnictví
. Velmi dobré komunikační schopnosti
. Znalost logistiky, obchodních služeb a import/export je výhodou
. Čínský jazyk – základní komunikace (výhodou, není nutné)
Výhody:
. Stravenky, další bonusy dle osobní dohody
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hlavní účetní

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Věda a výzkum, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Europe Huajie Development s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Sari Shang
E-mail: info@eurohj.cn

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Europe Huajie Development s.r.o.