TONAK a.s.

brusič kovů - středisko 2623

Odeslat

Pracovní náplň
Jedná se o práci v textilní výrobě, čištění strojů.
Pracovní poměr na 1/2 roku s možností prodloužení.
Vzdělání: nejlépe vyučen - obor strojní, textilní, elektro.
VÝHODY: podnikové stravování, 25 dní dovolené, bonusy za 100% dodržování pracovní doby.
KONTAKT: Vondrysová Anna Ing. Bc., tel.: 383605313, e-mail: anna.vondrysova@tonak.cz, osobně - každý den od 9:00 na adrese závodu.
Volné místo brusič kovů - středisko 2623 pro lokalitu Strakonice.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: brusič kovů - středisko 2623

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: TONAK a.s.
Ulice: Heydukova 1111
Město: Strakonice
PSČ: 386 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Bc. Anna Vondrysová
E-mail: anna.vondrysova@tonak.cz
Telefon: +420 383 605 313

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TONAK a.s.