brusič kovů - středisko 2623

Pracovní místo ( brusič kovů - středisko 2623 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o práci v textilní výrobě, čištění strojů.
Pracovní poměr na 1/2 roku s možností prodloužení.
Vzdělání: nejlépe vyučen - obor strojní, textilní, elektro.
VÝHODY: podnikové stravování, 25 dní dovolené, bonusy za 100% dodržování pracovní doby.
KONTAKT: Ing. Vondrysová Anna, Bc., tel.: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

pomocný dělník Životopis zasílejte na e-mail: slechtic66@seznam.cz, Průkaz na VZV výhodou. Jedná se o práci převážně s bruskou. Nabízíme: odměny, stravenky, příspěvky na životní a penzijní poj. Volné místo pomocný dělník pro lokalitu Plzeň.
PŘESNÉ VÝPALKY Z PLECHŮ - ING. ŠLECHTA s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 5 dny

Učitel v oblasti předškolní výchovy + zástupce ředitele MŠ Místo výkonu práce: Rokycany, Jeřabinová č.p. 220 Jsme jedna z prvních soukromých mateřských škol v České republice s 27 letou tradicí a více než 1000 dětí, které jsme připravili pro následující úspěšný postup na základní školy a do života. V úzké ...
Mateřská škola Harmonie spol. s r. o. Rokycany, Inzerováno před 6 dny

ZÁMEČNÍK STROJŮ Požadujeme: fyzickou zdatnost (fyzicky náročná práce, podmínou je dobrý zdravotní stav), zodpovědnost, spolehlivost V případě zájmu předem nutno telefonicky sjednat schůzku, volat - po 14:00 hod. Volné místo zámečník strojů pro lokalitu Všemyslice.
BRUSKOV STAV družstvo Všemyslice, Inzerováno před 7 dny