SALES PROJECT MANAGER - ČISTÉ PROSTORY

  • Liberec

Pracovní místo ( SALES PROJECT MANAGER - ČISTÉ PROSTORY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- technická komunikace se zákazníkem a projektanty souvisejících profesí
- vytváření projektů vestaveb čistého prostoru v nástavbě programu AutoCad
- účast na kontrolních dnech stavby
Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického směru
- praxe v podobném oboru výhodou
- angličtina na velmi dobré úrovni slovem i písmem (B2)
- další jazyk výhodou
- uživatelská znalost práce s MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
- znalost AutoCad, znalost MS Dynamics výhodou
- pečlivost, flexibilita
- ŘP sk. B
Nabízíme:
- nástupní mzda od 35 000 - 40 000 Kč (včetně prémií), dle zkušeností
- dotované stravování v areálu, výhody kolektivní smlouvy a sociálního fondu
- 25 dnů dovolené
- pevná odměna 2.750 Kč/měsíc
- příspěvek na dovolenou, vánoční odměna, 13. plat, podíl na výsledcích podniku
Zaujali jsme vás? Potom se budeme těšit, že se s námi spojíte.
Svůj životopis zašlete na adresu prace.cz@flaktgroup.com s poukazem na tuto pozici a zahajte své další dobrodružství s námi - společností FläktGroup.
Volné místo sales project manager - čisté prostory pro lokalitu Liberec.