PRODAVAČ/KA

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PP na dobu neurčitou, zkrácený úvazek 24 hod./týdně, praxe a zkušenosti vítány
Smíšená mzda dle plnění
Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Žichovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavači potravinářského zboží (samoobsluha s úsekem uzenin + pokladna) Nutný telefonický kontakt předem: p. Kučerová, tel.: 603521133, nebo životopis předem na e-mail: pekarstvikucera@volny.cz Požadujeme buď vyučení v oboru nebo základní vzdělání a praxe - samoobsluha s úsekem uzenin a práce na pokladně. Pracovní ...
Potraviny Kučera s.r.o. Plzeň, Inzerováno včera

prodavač/ka Nástup možný ihned, PP na dobu neurčitou, plný úv. 37,5 hod/týdně - smíšená mzda 23000,- Kč dle výkonu - praxe a zkušenosti vítány - info pí. Borníková 606 510 091. Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Horšovský Týn.
Západočeské konzumní družstvo Sušice Horšovský Týn, Inzerováno včera

prodavač/ka Úvazek 37,5 hod/týdně, PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - smíšená mzda 15000,- Kč dle plnění - praxe a zkušenosti vítány - info pí. Borníková 606 510 091. Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Postřekov.
Západočeské konzumní družstvo Sušice Postřekov, Inzerováno včera