PRODAVAČ/KA

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PP na dobu neurčitou, zkrácený úvazek 24 hod./týdně, praxe a zkušenosti vítány
Smíšená mzda dle plnění
Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Žichovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

prodavač/ka (do cukrárny) Požadujeme:základní vzdělání, zdravotní průkaz. Náplň práce: Prodej zákusků a výroba kávy a drinků. Turnusová prac. doba - krátký/dlouhý týden nebo ranní a odpol. směny na 7-8 h 1x za 14 dní víkend K platu prémie až 3000,- Kč + stravenky, příplatky ...
Jitka Kacerovská Chrást, Inzerováno před 4 dny

prodavač/ka Práce na DPČ, po zaučení HPP. Požadujeme spolehlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, výpis z TR. základy práce na PC Po zapracování k základní mzdě prémie. Krátký/dlouhý týden: po-pá v rozmezí od 8-18h a při dlouhém týdnu so a ne 10-16 ...
Lahůdky JAPE s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 4 dny

prodavač/ka - trafika DOTACE Znalost práce na PC, komunikativnost, lehká fyzická práce - vybalování zboží apod. 2 sm. provoz: Prac. doba po - pá ranní od 7-20 h a odpolední od 13:30 - 20 h + víkendy dle domluvy (otevřeno sobota od 7-20 h a neděle od 8-20h) Volné místo ...
Jana Slámová Plzeň, Inzerováno před 4 dny