Všeobecní administrativní pracovníci

  • Znojmo

Pracovní místo ( Všeobecní administrativní pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: příprava a zpracování zakázek a nabídek, péče o zákazníky, telefonická a e-mailová komunikace a poradenství, správa a koordinace dodacích termínů, vyřizování reklamací, zpracování celních dokumentů a vyřizování celních formalit.

Požadujeme: ukončené vzdělání ekonomického směru, 3 roky praxe, znalost německého jazyka slovem i písmem, znalost MS-Office, zkušenost s prací v systému ERP (Mesonic) výhodou.
Zvýhodněné stravování, 13. plat, věrnostní prémie, prémie za získání nového pracovníka, zvýhodněné mobilní volání, permanentky na hokej a fotbal ve Znojmě.
Volné místo všeobecní administrativní pracovníci pro lokalitu Znojmo.