skladník

Pracovní místo ( skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce:Průmyslová 2991 Louny
komunikativní a reprezentativní vystupování, ŘP sk. B, VZV výhodou, znalost stavebního materiálu výhodou
tel.: 601360049, e-mail: sefcikovaatvhv.cz
Volné místo skladník pro lokalitu Louny.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Pomocní skladníci Kontaktní osoba: Hecko Ivan 775641868 - pá - 9:00 - 11:00 Adresa pro uchazeče: Tyršova 1832/7, Praha 2 - předem tel. kontakt Volné místo pomocní skladníci pro lokalitu Praha.
IMV GROUP s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Obsluha VZV a jiných vozíků a skladníci Místo výkonu práce: firma Geis Solutions CZ s.r.o., Logistická 169/1, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Pá (6:00-14:00 h, 14:00-22:00 h). Požadujeme: průkaz VZV vítán. Nabízíme: ...
ETM - montáž s.r.o. Cheb, Inzerováno včera

Obsluha VZV a jiných vozíků a skladníci Místo výkonu práce: firma Geis Solutions CZ s.r.o., Logistická 169/1, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 h, 14:00-22:00 h. Požadujeme: průkaz VZV vítán. Nabízíme: strava ...