MECHANIK PROVOZNÍ ÚDRŽBY ENERGETIKY

  • Liberec

Pracovní místo ( MECHANIK PROVOZNÍ ÚDRŽBY ENERGETIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

mechanik údržby energetiky v Automotive

Společnost Europe Automotive Holding a.s. hledá do svého teamu posilu
v rámci externí údržby strojní energetiky a parního hospodářství.

Jedná se o pracoviště na špičkové úrovni, které je vybaveno automatickým monitorovacím systémem provozu zařízení

Požadujeme:
- Mechatronik, maturita výhodou
- Mechanik strojní specialista, znalost obsluhy řídících systémů strojů a zařízení
- Samostatnost, flexibilita, schopnost rychlého rozhodování, analýza problémů
- Kreativitu, schopnost se podílet na modernizaci provozu a rozvoji
- Znalost SAP, práce s PC
- Praxe na stejné nebo podobné pozici minimálně 2 roky
- Zkušenosti s vedením teamu výhodou
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- Pružná pracovní doba
- Pravidelná valorizace platu
- Příspěvek na stravu
- Roční odměna při splnění hospodářských výsledků
- 13. a 14. plat
- Odborná školení a kurzy pro zvýšení kvalifikace a odbornosti
- Parkování v areálu
- Možnost dalšího karierního růstu
Volné místo mechanik provozní údržby energetiky pro lokalitu Liberec.