pracovník nádvorní čety-dělník ve zdravotnictví-řidič

  • Brno

Pracovní místo ( pracovník nádvorní čety-dělník ve zdravotnictví-řidič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
se sídlem Pekařská 53, 656 91 Brno, IČ: 00159816

ÚIRT – OSBP - provoz
přijme do pracovního poměru zaměstnance na plný úvazek na pozici

pracovník nádvorní čety - dělník ve zdravotnictví - řidič

Požadavky:

• řidičský průkaz skupiny B, (T + průkaz VZV – výhodou)
• min. 3 roky praxe v řízení motorových vozidel
• organizační a komunikační schopnosti
• samostatnost, flexibilita
• morální a občanská bezúhonnost
• platové zařazení dle dosažené praxe

Nabízíme:

• různé zaměstnanecké benefity.
• příspěvek na stravování, na dovolenou, a další

Předpokládaný termín nástupu: dle dohody

Písemné nabídky doložené profesním životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi, doklady o dosaženém vzdělání předloží zájemci na ÚIRT-OSBP-provoz, Petr Kameník, Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Pekařská 53, Brno nebo prostřednictvím doručovatele na adresu:
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, ÚIRT–OSBP-provoz, Petr Kameník, Pekařská 53, 656 91 Brno, případně v elektronické formě na e-mail: p.kamenik@fnusa.cz

Kontakt pro dotazy:
Petr Kameník, tel. 543 18 20 35, mobil 602 592 023
Volné místo pracovník nádvorní čety-dělník ve zdravotnictví-řidič pro lokalitu Brno.