ŘIDIČ/SKLADNÍK

  • Brno

Pracovní místo ( ŘIDIČ/SKLADNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme zaměstnání vhodným kandidátům na pozici:

ŘIDIČ DODÁVKY - SKLADNÍK

Pracovní doba: pondělí až pátek od 5:30 - 14:00hodin, neděle 1x za 14 dní

PROČ PRACOVAT PRO NÁS ? NABÍZÍME...
- práci uspěšného a prosperujícího zaměstnavatele
- dlouhodobou a stabilní práci se smlouvou na dobu neurčitou
- zajímavé finančí ohodnocení
- širokou řadu možností využití zaměstnaneckých benefitů

JE TO NABÍDKA PRO TOHO, KDO...
- rád řídí a umí komunikovat se zákazníky při rozvozu zboží
- je fyzicky zdatný a spolehlivý
- je trestně bezúhonný
- vlastní řidičský průkaz sk.B
- má zkušenosti s řízením dodávky

CO BUDETE DĚLAT ?
- připravovovat a rozvážet zboží, komunikovat se zákazníkem
- připravovat podklady pro administrativu
- evidovat dodané zboží

OSLOVILA VÁS NAŠE PRACOVNÍ NABÍDKA ?
Pošlete nám svůj životopis na zamestnani@hortim.cz nebo volejte na 601 127 174

Podívejte se na nás:
www.youtube.com - video Vítej v týmu

Hortim-International, spol. s r o. je obchodně - logistická společnost, která se řadí mezi významné importéry a producenty ovoce a zeleniny, zásobující středoevropský trh. Rozšiřujeme působnost našich týmů napříč všemi pobočkami, od roku 1993 jsme si postupně vybudovali silné zázemí, stabilní strukturu, udržujeme si zkušené zaměstnance a neustále posilujeme obchodní význam.
Volné místo řidič/skladník pro lokalitu Brno.