PRACOM s.r.o.

malíř interiérů (umělecký malíř)

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Plynární č.p. 792/35, 170 00 Praha 7
kontakt: Kalivodová Jitka Ing., e-mail: ucetni@pracom.cz
malířské a restaurátoské práce v interiéru
jednosměnný provoz, pevná pracovní doba od 8:00h do 16:30h
i pro absolventy s výučním listem
Volné místo malíř interiérů (umělecký malíř) pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: malíř interiérů (umělecký malíř)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PRACOM s.r.o.
Ulice: Plynární 792
Město: Praha
PSČ: 170 00

Zadavatel: Úřád práce

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PRACOM s.r.o.