STAVOPLAST KL spol. s r.o.

Prodavačka, skladová účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Práce na PC -WORD, Excel, Outlook, znalost účetních operací
Základy účetnictví, vedení skladové evidence
Výhodou praxe v oboru na obdobné pozici
Zaměstnanecké výhody: stravenky
Kontakt:
- Ing. Květa Vlčková, tel.:606 720 895, e-mail:vlckova@stavoplastkl.cz
Volné místo prodavačka, skladová účetní pro lokalitu Stachy.

Požadavky
Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavačka, skladová účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance
Pozici nabízí: STAVOPLAST KL spol. s r.o.
Ulice: 266
Město: Stachy
PSČ: 384 73

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Květa Vlčková
E-mail: vlckova@stavoplastkl.cz
Telefon: +420 606 720 895

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STAVOPLAST KL spol. s r.o.