Sygis s.r.o.

Samostatný geodet/ka - zeměměřič/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Pardubice.
Požadujeme: Minimální úplné střední odborné s maturitou v oboru podmínkou
ŘP skupiny B; aktivní znalost práce na PC, praxe v geodézii výhodou, požadován aktivní přístup a samostatnost
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo samostatný geodet/ka - zeměměřič/ka pro lokalitu Pardubice.

Požadavky
Práce s PC - aktivní znalost, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné - praxe v geodézii výhodou

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Samostatný geodet/ka - zeměměřič/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Sygis s.r.o.
Ulice: Arnošta z Pardubic 2082
Město: Pardubice
PSČ: 530 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Veronika Pilařová
E-mail: pilarova@sygis.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sygis s.r.o.