ODEX spol. s r.o.

švadlena/krejčí

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: náměstí Míru 199, 696 42 Vracov. Vyučení v oboru podmínkou. Jednorázový příspěvek po zaučení ve výši 5 000,- Kč. Ohled na cestovné, prémie k základnímu platu (500 - 1500 Kč) dle výkonu, benefity. Kontakt na tel. 724 828 888 od 6:00 do 14:30, od 14:45 do 19:45 hod, na mail: lejsalmartin@seznam.cz
Volné místo švadlena/krejčí pro lokalitu Vracov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: švadlena/krejčí

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ODEX spol. s r.o.
Ulice: náměstí Míru 199
Město: Vracov
PSČ: 696 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Lejsal
E-mail: lejsalmartin@seznam.cz
Telefon: +420 724 828 888

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ODEX spol. s r.o.