Městská charita České Budějovice

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENT/KA

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: domácí a přirozené sociální prostředí uživatelů služby - Č. Budějovice a okolí
Minimální stupeň vzdělání: SŠ, VOŠ, VŠ sociálního zaměření
Mzdové podmínky: po zapracování až 18 300,- Kč
Pracovní doba: pružná, pondělí - pátek, 1x za 14 dní služba o víkendu
Náplň práce: přímá práce s uživateli služby Osobní asistence
Nástup: po dohodě
Požadujeme: orientace v seniorské problematice a problematice osob se všemi typy zdravotního postižení, komunikativnost, trpělivost, empatie, fyzická i psychická zdatnost, schopnost práce v týmu, samostatnost, řidičský průkaz skupiny B není podmínkou, zdravotní průkaz
Nabízíme: dobrý kolektiv, pružná pracovní doba, MHD zdarma i k soukromému užití, 25 dní dovolené, příležitost k duchovním setkáním v rámci organizace, kurz Pracovníka v sociálních službách možno dodělat v průběhu
Zájemci, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis do 30. 11. 2018 na e-mail: kristyna.koutska@mchcb.cz
Volné místo pracovník/ce v sociálních službách - osobní asistent/ka pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 11. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENT/KA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Městská charita České Budějovice
Ulice: Žižkova tř. 309
Město: České Budějovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Koutská
E-mail: kristyna.koutska@mchcb.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Městská charita České Budějovice