Městská charita České Budějovice

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENT/KA

Odeslat

Pracovní náplň
Požadované dovednosti: SŠ/VOŠ sociálního zaměření, popř. kurz pracovník v sociálních službách (lze doplnit během pracovního poměru), orientace v seniorské problematice a problematice osob se všemi typy zdravotního postižení, komunikativnost, trpělivost, empatie, fyzická i psychická zdatnost, schopnost práce v týmu, samostatnost, řidičský průkaz skupiny B není podmínkou, zdravotní průkaz, trestní bezúhonnost
Náplň práce: přímá práce s uživateli služby Osobní asistence v jejich domácím prostředí
Pracoviště: domácí a přirozené sociální prostředí uživatelů služby - České Budějovice a okolí
Mzda: po zapracování 17 500 - 18 500 Kč plus pololetní odměny
Bližší informace na uvedené e-mailové adrese a webových stránkách www.mchcb.cz
Volné místo pracovník/ce v sociálních službách - osobní asistent/ka pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENT/KA

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Městská charita České Budějovice
Ulice: Žižkova tř. 309
Město: České Budějovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Koutská
E-mail: kristyna.koutska@mchcb.cz
Telefon: +420 731 604 183

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Městská charita České Budějovice