Radek Moravec

REALITNÍ MAKLÉŘ

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: 28. října č.p. 200, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
Požadujeme:
- aktivitu
- samostatnost
- spolehlivost
- zodpovědnost
Nabízíme:
- pomoc od staršího makléře v začátcích
- prostor pro seberealizaci a růst
- nadstandartní provize
- zázemí a knowhow úspěšné společnosti
- přátelský kolektiv
- flexibilní pracovní dobu
Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně
Volné místo realitní makléř pro lokalitu Lanškroun.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: REALITNÍ MAKLÉŘ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Radek Moravec
Ulice: 28. října 200
Město: Lanškroun
PSČ: 563 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Irena Karlíková
E-mail: lanskroun@mmreality.cz
Telefon: +420 603 282 591

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Radek Moravec