LEKTOR/-KA KURZU PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( LEKTOR/-KA KURZU PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- DPP, prosinec 2018 - červen 2019, přesné termíny realizace kurzu jsou v jednání s klientem
- Náplň práce: školení pro českou obchodní společnost (2 dny), termíny školení budou upřesněny
- Požadujeme: zkušenosti s lektorskou činností v oblasti soft skills
- Nabízíme: odměnu 4000,- Kč za den školení (8 hodin)
- V případě zájmu pošlete životopis na hr@vzdelavanimetis.eu, do předmětu e-mailu uveďte Prezentační dovednosti
Volné místo lektor/-ka kurzu prezentační dovednosti pro lokalitu Hradec Králové.