Ing. Ivana Šťastná

FINANČNÍ PORADCI V REGIONU FRÝDEK-MÍSTEK

Odeslat

Pracovní náplň
A11 z:23/8/2018 a:15/1/2019
Hledáme schopné obchodníky do týmu, kteří se nebojí pracovat a rádi za sebou vidí výsledky své práce. Jsme nejsilnější pojišťovna na českém trhu s dlouholetou tradicí a klademe důraz na profesionalitu. Práce je vhodná i pro absolventy škol.
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- znalost práce na PC
- ŘP skupiny B
- proklientský přístup, samostatnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost.
Nabízíme:
- důkladné zaškolení
- nadstandardní příjem
- atraktivní produktové portfolio
- převod stávajících klientů do správy
- zázemí kanceláře, pravidelné motivační akce, výrazný karierní růst .
Kontakt e-mailem, telefonicky, osobně po předchozí telefonické domluvě, uveden viz výše.
Volné místo finanční poradci v regionu frýdek-místek pro lokalitu Frýdek-Místek.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 01. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: FINANČNÍ PORADCI V REGIONU FRÝDEK-MÍSTEK

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Ing. Ivana Šťastná
Město: Frýdek-Místek

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Ivana Šťastná
E-mail: ivana.stastna@ceskapojistovna.cz
Telefon: +420 724 687 482

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Ivana Šťastná