SKI AREÁL KOPŘIVNÁ a.s.

Pokojská

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Malá Morávka 122
Pevná pracovní doba je od 7.00 do 15.30 hodin, jedná se o práci i o víkendech s možností přesčasů dle obsazení hotelu.
Zaměstnanecké benefity, hlásit se na e - mail : koprivna@koprivna.cz
Z : 23.8.2018 A : 6.9.2018
Volné místo pokojská pro lokalitu Malá Morávka.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pokojská

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: SKI AREÁL KOPŘIVNÁ a.s.
Ulice: 122
Město: Malá Morávka
PSČ: 793 36

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Svršková
E-mail: koprivna@koprivna.cz
Telefon: +420 727 888 424

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SKI AREÁL KOPŘIVNÁ a.s.