Pokojská

Pracovní místo ( Pokojská ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Malá Morávka 122
Pevná pracovní doba je od 7.00 do 15.30 hodin, jedná se o práci i o víkendech s možností přesčasů dle obsazení hotelu.
Zaměstnanecké benefity, hlásit se na e - mail : koprivnaatkoprivna.cz
Z : 23.8.2018 A : 6.9.2018
Volné místo pokojská pro lokalitu Malá ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Pokojská Pracoviště: Jeremenkova č.p. 1082/36, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: zdravotní průkaz, výpis z rejstříku trestů. Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr, nezaučené zaškolíme. Požadujeme především spolehlivost a ochotu pracovat, ...
Čistící stroje s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních Pracoviště: Výškovická 122, Ostrava - Zábřeh Kontakt: výběrové řízení se uskuteční dne 4.12.2018 v 8:00 hod.v Hotelu DMH, Výškovická 122, Ostrava - Zábřeh Nabízíme volné místo pokojské na zkrácený úvazek, praxe výhodou, nástup možný ihned, ...
Real & Hotel DMH s.r.o. Ostrava, Inzerováno před 6 dny

pokojská POKOJSKÁ Zaměstnanecké výhody: ubytování, celodenní stravování Hlásit se telefonicky nebo e-mailem Volné místo pokojská pro lokalitu Desná.
Antonie Hotels s.r.o. Desná, Inzerováno před 7 dny