KREATIVNÍ KONSTRUKTÉR/KA JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ

  • Lázně Bělohrad

Pracovní místo ( KREATIVNÍ KONSTRUKTÉR/KA JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KREATIVNÍ KONSTRUKTÉR/KA JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ - pracoviště Lázně Bělohrad.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: l.hatlova@deprag.cz, volejte na tel.: 493 771 557 pí Hátlová.
Požadujeme VŠ technického směru, znalost Microsoft office, CAD (Pro/E, Creo výhodou), zkušenosti z automatizace, AJ - komunikativní úroveň, NJ- výhodou, ŘP sk.B, praxe v konstrukci jednoúčelových strojů.
Náplň práce: konstrukce jednoúčelových strojů, návrh a technická realizace jednoúčelových strojů, konzultace technického návrhu a konstrukce se zákazníkem, komunikace s ostatními odděleními v rámci DEPRAG.
Nabízíme podnikové stravování - oběd na 16,- Kč, stravenky, dovolená navíc - 5 týdnů, 2 dny sick days, penzijní připojištění, masáže, roční bonus, placené jazykové a odborné vzdělávání, ordinace závodního lékaře, pracovní doba 37,5 hod/týden, služební byt 3+1, 2+1, příp. ubytovna.
Volné místo kreativní konstruktér/ka jednoúčelových strojů pro lokalitu Lázně Bělohrad.