KONSTRUKTÉR, TECHNIK

  • Most

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR, TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- vzdělání technického směru (minimálně středoškolské)
- znalost CAD/CAM systémů zejména systému SOLIDWORKS výhodou
- zkušenosti ve strojním konstruování, popř. v oblasti výroby
- řidičský průkaz sk. B
- pasivní znalost AJ
- výborná znalost práce na PC
- komunikační schopnosti
NÁPLŇ PRÁCE:
- práce v CAD/CAM systémech s důrazem na práci v systému SolidWorks, včetně zajišťování technické a obchodní podpory
- konstrukční a zakázková činnost v těchto systémech
Nabízíme zajímavou a různorodou práci v zázemí stabilní společnosti s propracovaným systémem dalšího vzdělávání a odborného růstu.
HLÁSIT SE: Mladý Karel, tel.: 602283846, e-mail: karel.mlady@3epraha.cz, osobně po telefonické domluvě.
Volné místo konstruktér, technik pro lokalitu Most.