PÁJEČ/KA - RUČNÍ PÁJENÍ PLAMENEM

  • Novosedly

Pracovní místo ( PÁJEČ/KA - RUČNÍ PÁJENÍ PLAMENEM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

14.3.2019/Zaměstnavatele kontaktovat: Šárka Kalíková, +420 720 970 656, sarka.kalikova@luvegroup.com nebo Veronika Opavská, +420 725 824 753, veronika.opavska@luvegroup.cz
Náplní práce: Pájení plamenem měděných trubek a kolínek. Požadujeme: manuální zručnost a dobrý zrak (dioptrické brýle nejsou překážkou). Pracovníkům bez praxe v pájení zajistíme odborné zaškolení a certifikaci páječe. Certifikát páječe - ČSN EN ISO 13585 912 T O D CuP18ě FF t0,5 D9,5 L8,0 VU
Zaměstnavatel nabízí: zázemí stabilní firmy, revize platu dle zapracování, délky praxe a kvality práce. Pracovní smlouva na dobu určitou 6 měsíců, v případě úspěšného zaučení po 6 měsících smlouva na dobu neurčitou. Dotovaná strava, příplatky nad rámec zákona, příspěvek na životní pojištění, permanentky do sportcenter, věrnostní prémie, bonus za doporučení nového zaměstnance.
Volné místo páječ/ka - ruční pájení plamenem pro lokalitu Novosedly.