OBSLUHA STROJE - LIS

  • Novosedly

Pracovní místo ( OBSLUHA STROJE - LIS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

14.3.2019/ Zaměstnavatele kontaktovat: Šárka Kalíková, +420 720 970 656, sarka.kalikova@luvegroup.com nebo Veronika Opavská, +420 725 824 753, veronika.opavska@luvegroup.cz
Náplní práce: Vysekávání lamel pro tepelné výměníky pomocí poloautomatického vysekávacího lisu dle výkresové dokumentace (široké portfolio produktů). Dodržování standardů kvality. Požadujeme: SOU, SOŠ technického nebo strojírenského zaměření, praxe na vysekávacích lisech a jejich nastavováním výhodou, znalost výkresové dokumentace a práce s měřidly, samostatné myšlení a zodpovědnost.
Zaměstnavatel nabízí: zázemí stabilní firmy, pracovní smlouva na dobu určitou 6 měsíců, v případě úspěšného zaučení po 6 měsících smlouva na dobu neurčitou. Dotovaná strava, příplatky nad rámec zákona, příspěvek na životní pojištění, permanentky do sportcenter, věrnostní prémie, bonus za doporučení nového zaměstnance.
Volné místo obsluha stroje - lis pro lokalitu Novosedly.