GRAFIK/GRAFIČKA

  • Sadov

Pracovní místo ( GRAFIK/GRAFIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Karásková Dagmar, tel.: 775228788, e-mail: dagmar.karaskova@kokiskashop.cz
Jsme zavedený e-shop s produkty pro dům, byt a zahradu. Na trhu působíme již 8 let. Nyní hledáme do týmu schopnou kreativní grafičku nebo grafika. Nový člen týmu bude odpovědný za tvorbu grafických řešení tiskových, reklamních, produktových a multimediálních a bude se podílet na vytváření atraktivní marketingové komunikace

Náplň práce:
- Návrh a tvorba grafiky on-line kampaní
- Tvorba marketingových materiálů pro tisková media (letáky, katalogy, inzerce, PR)
- Prezentace produktů a novinek v e-shopu a v sociálních sítích
- Zhotovování a údržba webových mikrostránek
- Tvorba, zpracování a úpravy multimediálních produktů (digitální fotografie, video)
- Spolupráce při tvorbě grafického manuálu a firemní identity

Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání (průmyslový nebo grafický design výhodou)
- Grafický cit, přehled a kreativitu, prokazatelnou zkušenost s tvorbou grafiky, DTP
- Pokročilé ovládání grafických programů (photoshop, indesign, illustrator)
- Znalost práce na PC, kancelářských programů Word, Excel nebo obdobné
- Minimálně základní znalost angličtiny
- Samostatnost, spolehlivost a dodržování termínů
- Zodpovědnost za svěřené úkoly
- Fotografování a práce s videem výhodou
- Znalost sociálních sítí výhodou
- Základní orientace v online marketingu výhodou
- Výhodou také znalosti v oblasti HTML, CSS a JavaScript

Nabízíme:
- Časově flexibilní práci v přátelském kolektivu, částečný home office
- Stabilitu a zázemí rostoucího mezinárodního e-shopu
- Možnost učit se novým