POKLADNÍ

Pracovní místo ( POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Do našeho týmu hledáme kolegyni-kolegu, práce na 4h denně, náplň práce: pokladní. Mzda + více informací na osobním pohovoru. Vhodné pro studenty, maminky na MD, ZTP nebo seniory.
Volné místo pokladní pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Marketing, reklama a PR
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Prodavač,- ka klíčařství Náplň práce: obsluha zákazníků, prodej, výroba klíčů, příjem a objednání zboží, fakturace, práce s penězi, vedení pokladny, úklid prodejny. Požadujeme: SOU, SŠ, komunikativnost, samostatnost, příjemné vystupování, zodpovědný a pozitivní přístup k ...
Točík Pelhřimov s.r.o. Pelhřimov, Inzerováno včera

Obsluha čerpací stanice Zařazení: pokladní, prodavač, pekař, chemie a potravinářství, prodej a obchod, služby. Nabízíme: práce na nově zrekonstruované čerpací stanici, benefity formou slevy na palivo, odborné zaškolení, vstřícnost vedoucích zaměstnanců, osobní ...
TG Team s.r.o. Humpolec, Inzerováno včera

Prodavač/ka Pracovní místo do konce roku s možností prodloužení. Náplň práce: - obsluha a poskytování odborných rad zákazníkům - doplňování zboží a péče o vzhled prodejny i nabízená zvířata - práce za pokladnou, práce s hotovostí Turnusové směny - krátký/dlouhý ...
SUPER PET , a.s. Tábor, Inzerováno před 3 dny