specialista obrábění

  • Strakonice

Pracovní místo ( specialista obrábění ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Specialista obrábění
Pracovní úvazek - plný, jednosměnný provoz
Pracovní poměr - na dobu neurčitou
Nástup možný - ihned
Mzda - od 25000 Kč (mzda je orientační, bude předmětem jednání)
Požadavky - SŠ / VŠ vzdělání strojírenský obor, řidičský průkaz B
Náplň práce - technická příprava výroby, zavádění nových procesů, Určení sledu operací, postupů a měření času pracovních operací, Layout
Kontakt: Káchová Pavlína Bc., tel.: 737230739, e-mail: p.kachova@aluprogress.com
Volné místo specialista obrábění pro lokalitu Strakonice.