ZEDNÍK

Pracovní místo ( ZEDNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zednické a malířské práce.
Zaměstnanecké výhody: služební auto, telefon.
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo zedník pro lokalitu Liberec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

montážní dělník místo výkonu práce: dle zakázek celá ČR a Slovensko. V 80% každodenní návrat ze zakázek domů, ve 20 % dále, s přespáním. Hradíme ubytování, diety cestu. Jednosměnný provoz, v některých případek dle zakázky i noční směna. Rozpětí pracovní doby od ...
OGB s.r.o. Velemín, Inzerováno dnes

zedník, obkladač, montér suchých staveb místo výkonu práce: okres Litoměřice Rekonstrukce domů a bytů. Vyučení v oboru není podmínkou, praxe v oboru nutností. Navýšení mzdy dle zkušeností. Způsob prvního kontaktu: osobně po telefonické domluvě. Volné místo zedník, obkladač, montér suchých ...
Karel Kollár Roudnice nad Labem, Inzerováno včera

Zedník Místo výkonu práce: Děčín Kvalifikovaný zedník (praxe v oboru) Nástup možný ihned. Nabízíme stravenky. Kontakt: Petra Davidová, tel. 603 864 273 (volat ve všední dny od 8:00 do 11:30), e-mail: info@correct96.cz Osobní jednání po telefonické ...
CORECT 96 s.r.o. Děčín, Inzerováno včera