Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

mechanik elektrotechnik

Pracovní místo ( mechanik elektrotechnik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
představenstvo Nemocnice Litoměřice, a.s. přijme do pracovního poměru na volnou pozici: mechanika elektrotechnika. Požadujeme: elektrotechnické vzdělání, znalost s PC. Jedná se o směnný provoz. Nabízíme: Možnost dalšího vzdělávání, po dohodě možnost nezávazné prohlídky pracoviště. Nástup dle ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Gameplay Programmer C++ A Gameplay Programmer works together with designers and artists on the implementation of game mechanics. The programmer creates a feature analysis, implements it and works with QA on polishing it.
Talentor Advanced Search, s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

KONSTRUKTÉR | PRAHA | JEDNOÚČELOVÉ STROJE Chcete pracovat na zakázkových strojích a návrhu pracovišť pro automotive a jiné druhy průmyslu po celém světě? Už Vás nebaví pracovat ve velké firmě a raději byste menší firmu s výbornou atmosférou, nebo jen prostě hledáte změnu? Dejte o sobě ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

KOORDINÁTOR ÚDRŽBY| NOVÝ PROJEKT| až 60 000 Kč Již jste někdy vedli týmu údržbářů ve výrobní závodě? Hledáte společnost, kde by Vaše zkušenosti s údržbou strojních/ elektro zařízení uvítali s otevřenou náručí? Hledáte společnost, kde byste měl/a možnost nastavit procesy od samého začátku a měl/a ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit