ALLVET spol. s r.o.

Úklidový pracovník/pokojská

Odeslat

Pracovní náplň
POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, pečlivost a odpovědnost, organizační a komunikační schopnosti
POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou 1 rok, vhodné i pro absolventy, komplexní úklid hotelových pokojů, včetně koupelen a společenských prostor, občasná práce i o víkendu, ranní směna 6-14:30 nebo 8-16:30
KONTAKT: Rogožan Robert, tel.: 602 735 837
Volné místo úklidový pracovník/pokojská pro lokalitu Drnovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Úklidový pracovník/pokojská

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: ALLVET spol. s r.o.
Ulice: 115
Město: Drnovice
PSČ: 683 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Robert Rogožan
Telefon: +420 602 735 837

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ALLVET spol. s r.o.