Směnový kontrolor

  • Ivanovice na Hané

Pracovní místo ( Směnový kontrolor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou nebo vyučení s maturitou, zkušenost se čtením výkresů, praxe ve výrobě, znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook), komunikativnost, ochota učit se novým věcem, práce v týmu
POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, každodenní pravidelná kontrola vyráběných dílců přímo na strojích, kontrola a aktualizace výrobní dokumentace (výkresy, kontrolní návodky), práce s měřídly (posuvka, kalibry), práce na optickém měřícím přístroji, spolupráce s disponenty, směnovými mistry, reporting nadřízenému na denní bázi, kontrola dílů od externích dodavatelů, evidence interních neshod v systému
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: 23 dní dovolené, závodní stravování, stravenky, firemní akce, 13. plat
KONTAKT: Kadlík Tomáš, tel.: 724 912 310, e-mail: tomas.kadlik@fischer-vyskov.cz
Volné místo směnový kontrolor pro lokalitu Ivanovice na Hané.