BIOPREPARÁTY, spol. s r.o.

zahradník/zahradnice, hospodář/ka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Úherce 1
Provozovna firmy Biopreparáty s.r.o. v Úhercích hledá pracovníka na pozici zahradníka / hospodáře pro výkon zahradnických prací. Práce v jednosměnném provozu, rodinné prostředí, práce možná i na zkrácený úvazek. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: zkušenosti s produkční i okrasnou zahradou, vyučení v oboru je pouze výhodou. Zájemci volejte pí. Michaele Suchánkové, tel. 774 441 601 nebo posílejte životopis na email: suchankova@biopreparaty.eu.
Volné místo zahradník/zahradnice, hospodář/ka pro lokalitu Úherce.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zahradník/zahradnice, hospodář/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: BIOPREPARÁTY, spol. s r.o.
Ulice: 1
Město: Úherce
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Suchánková
E-mail: suchankova@biopreparaty.eu
Telefon: +420 774 441 601

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BIOPREPARÁTY, spol. s r.o.