SOFTWARE DEVELOPER

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SOFTWARE DEVELOPER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Na Brně 1972, Hradec Králové 500 06

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pružná pracovní doba
- Náplň práce: vývoj software. Programování nových aplikací + maintenance. Unit testování. Úzká spolupráce s ostatními týmy (UX, grafici, dokumentace, support ad.).
- Požadujeme: zkušenosti na pozici Software Developer nejméně 2 roky, znalost Java Script / TypeScript, C#/.NET, Java či Kotlin, znalost cloudových platforem (Azure, AWS), zkušenosti s moderními technologiemi jako Virtual DOM, Flux, Kafka, NoSQL či Docker, zápal pro IT svět, technologie a programování, nadšení, chuť hledat neotřelé cesty a učit se novým věcem, angličina na úrovni min. B2
- Nabízíme: příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, dog-friendly office
- V případě zájmu kontaktujte: Rýdlová Michaela, tel.: 737 615 924, e-mail: m.rydlova@quadient.com, osobně pouze po předchozí domluvě, podmínkou předem dodání CV, ukázky kódu, příp. absolvování online programátorského testu
Volné místo software developer pro lokalitu Hradec Králové.