Vývojáři PHP a MariaDB

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Vývojáři PHP a MariaDB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VÝVOJÁŘ/KA - PROGRAMÁTOR/KA V PHP
Hledáme osobu, která je schopná samostatně vyvíjet a programovat v PHP bez repozitářů, frameworků, atp...

POŽADUJEME: vzdělání - nerozhoduje;
Znalosti - perfektní znalost PHP7 a MariaDB, samozřejmostí AJ;
Podílení se na samotném vývoji PHP a spolupráce s vývojáři Linuxových serverů + Debian;
Upřednostňujeme logické a analytické myšlení; Očekáváme dlouhodobou spolupráci s možností kariérního růstu;
Schopnost práce ve vývojářském týmu;
ZODPOVĚDNOST.

NABÍZÍME: nadstandardní zacházení na základě výsledků: - procentuální renta; právní ochrana autorských práv; služební automobil; mobilní zařízení; PC / Notebook dle vlastního výběru; možný až 98% homeworking / práce při mateřské dovolené; příspěvky pro celou rodinu (bydlení, škola v přírodě, dovolená, sportovní aktivity, vzdělání - stipendia, apod.)

Informace o své osobě zasílejte na hooh@hooh.cz
Volné místo vývojáři php a mariadb pro lokalitu Valašské Meziříčí.