Technik/Technička měření svodičů přepětí

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( Technik/Technička měření svodičů přepětí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Budete pravidelně měřit elektrické veličiny u našich svodičů přepětí.
- Pomocí proudových impulzů budete zkoušet jejich odolnost.
- Data zaznamenáte do centrálního systému, kde budou sloužit pro tvorbu technických listů a montážních návodů.
- Budete v pravidelném kontaktu s vývojem, výrobou i obchodem.
Požadujeme:
- Vzdělání v oboru elektrikář – silnoproud a osvědčení dle §6 vyhl. 50/78 Sb. je podmínkou.
- Nabízíme: práci na plný pracovní úvazek, jednosměnný provoz, ke mzdě i kvartální odměny, které jsou odvislé od výkonu firmy, osobní počítač, mobilní telefon, 6 dní sick days každý rok, 4 týdny dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
- Napište nám na info@hakel.cz a pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj, a když to bude vypadat nadějně, potkáme se u nás v Hradci Králové.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost HAKEL spol. s r. o., IČO: 62028006, se sídlem Bratří Štefanů 980, 500 03 Hradec Králové, jakožto správce osobních údajů, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s platnými právními předpisy, zejména s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (nařízení EU 2016/679).
Volné místo technik/technička měření svodičů přepětí pro lokalitu Hradec Králové.