PERSONALISTA/KA - MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( PERSONALISTA/KA - MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Optimální nástup: 1. 10. 2018, nejpozději však 1. 1. 2019
Náplň práce: zodpovědnost za personální a mzdovou agendu pro cca 200 zaměstnanců, zajištění nástupních a výstupních formalit pracovníků včetně hlášení změn na OSSZ, ZP, zpracování statistických hlášení, výkazů a šetření (ČSÚ, ÚP, FÚ), roční zúčtování daní, tvorba ELDP, aktualizace plánu školení, lékařských prohlídek a pracovních náplní zaměstnanců, plnění dalších požadavků dle pokynů nadřízeného
Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání s maturitou nejlépe ekonomického směru, aktivní znalost zákoníku práce a souvisejících pracovně-právních předpisů, uživatelskou znalost práce na PC (MS Office), komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilitu, loajalitu
Uvítáme: VŠ, VOŠ vzdělání, praxi z oblasti lidských zdrojů a zpracování mezd, zkušenost se systémem SAP, popř. HELIOS, řidičský průkaz skupiny B, znalost pravidel obchodní korespondence
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 100,- Kč, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu zaměstnavateli, příspěvek na penzijní pojištění, roční odměny, program benefitů Flexi Pass, možnost nákupu zaměstnaneckých akcií, příspěvek na kartu Multisport
Volné místo personalista/ka - mzdový/á účetní pro lokalitu Liberec.